Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nedir bu yemcilerden çektiğimiz

Kıdemli Üye poyrazkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Nedir bu yemcilerden çektiğimiz

Arkadaşlar geçen hafta sonu balık programı yapıp balıga gitmeye karar verdik önce tekneyi teknede yenecek yemeği Tabiki en önemlisi balıkta kullanılacak yem
    Ben ve arkadaşlar yem işinde biraz hassas davranıyoruz önce . yemci kardeşleri arıyoruz mamun ve sülünez varmı diye soruyoruz sülünezde problem yok ama mamun gelmicek diyorlar
    Sonra yemci zeynel cevap aynı Yemci barut ondada yok Benim aklıma balık halinin oradaki yemci Baki geliyor bu cok muhterem arkadaşı arıyorum Evet abi var yanlız patlagı 20 tl diyor tamam abi bana 4 patlak ayır diyorum BAKİ kardeşimizde abi elimde 2 patlak civarında var diyor o da bitmek üzere Yeşilyurt.tan atlıyorum arabaya gecenin 12 de Göztepe.den Mutlu arkadaşımı alarak doğru Güzelbahçeye neyise Baki kardeşin yanına Abi iyi akşamlar mamunları almaya geldik diyorum bana kutuyu gösteriyor alıyorum kutuyu elime içindeki mamun bana az geliyor neyise bunu buldugumuza sükrediyoruz cebimden 20 tl çıkartıp uzatıyorum Baki bey 30 istiyor neden diye soruyorum abi diyor yem yok kutuda 1.5 patlak mamun var diyor alıyorum patlagı kutunun içindeki mamunları dolduruyorum patlaga kutunun içindeki mamun patlagı doldurmuyor gösteriyorum abicim burda 1 patlak bile yok dicek oluyorum adamın verdigi cevap işne gelirse diyor ne diyeyim birdaha bu arkadaştan ne yem nede başka birşey almam SİZDE TEPKİNİZİ GÖSTERİN BU VE BUNUN GİBİLERDE ANLASINLAR

BU ARADA YEMCİ BAKİNİN KARŞISIN YENİ BİR YEMCİ VAR YEMCİ GÜVEN İYİ BİR ARKADAŞA BENZİYOR YEMİMİZİ ORDAN ALDIK FİYATLARIDA İYİ
    TELEFON NUMARASI=0232 2345937
    05359272606
    MUSTAFA KARATAŞ
    29-02-1972
    İZMİR

Deniz avına pek fırsat bulamasamda benzer durumu bu yaz sonu yaptığımız Mordoğan Organizasyonunda bizde yaşadık...Güzelbahçede ilk girişte sağ tarafta bulunan yemciden Mamın ve Sülünez almak üzere içeri girdik sülünezde sorun yoktu fakat mamında aynı şey başımıza geldi 1 patlak bile etmeyen küçük bir kutu içindeki mamına 30 ytl gibi bir rakam ödedik tabii içeri girdiğimizden Ankara'dan geliyoruz dediğimizde ilk önce yok demişti saolsun Mordoğandan Cem kaptanı araya soktuk torpille zuladan almayı başardık....Bu bölgede devamlı ava giden ve yem sorunu yaşayan amatör dostlarıma allah kolaylık versin gerçekten zor bir durum...
    "Sadece Amatörüm" M.Hakan BAŞAR ANKARA 1973

Kıdemli Üye BAYTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baki ile daha önce ben de sorun yaşadım mamun konusunda. Güneşin altında bıraktığı mamunları "çok taze abi!" diyerek kakaladı! Yolcu değil hancı olduğunun ayırdına varamamış daha anlaşılan. Bence de uğranmaması gereken bir adres..
    Ruhan DÖNMEZ
    1964
    İzmir
    A(+)

Yönetim Üyesi Mehmet Pekmezci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Baki Abiyi severim. Bu güne kadar hiç bir problem yaşamadım. Yem iyi değilse sürekli uyarmıştır beni "sana gelmez" diye.

Yemcilerin tamamı belli zamanlarda aynı davranışta bulunuyorlar. Barut'tan başlayıp Bakiye kadar uzanmıştı Mustafa'lar da. Şimdi bir adım ileriye gittiler. Keşke içimizden biri yapabilseydi bu işi. Herkes ondan alırdı eminim.

Yeni açılan yemciden bir kere alışverişim olmuştu. İlk alışverişte "75'ten ver 50 tane alayım" teklifimi hiç reddetmemişti. İlk alışveriş için olumlu bir not.
    29.02.1972
    İZMİR

Alıntı BAYTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baki ile daha önce ben de sorun yaşadım mamun konusunda. Güneşin altında bıraktığı mamunları "çok taze abi!" diyerek kakaladı!

Baki'yi savunmak için yazmıyorum. Benzer sözleri sürekli duyuyoruz. İyi de güzel abi neden alıyorsun? Hiç mi bakmıyorsun aldığın yemin taze olup olmadığına. Hele ki mamun. Paket içinde değil açıkta, görünür halde
    29.02.1972
    İZMİR

Kıdemli Üye BAYTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Mehmet Pekmezci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baki'yi savunmak için yazmıyorum. Benzer sözleri sürekli duyuyoruz. İyi de güzel abi neden alıyorsun? Hiç mi bakmıyorsun aldığın yemin taze olup olmadığına. Hele ki mamun. Paket içinde değil açıkta, görünür halde
    Çeşit bulunması her zaman iyidir. Ben yemin ne olduğunu görüyorum da, gözümün içine baka baka yalan söylenmesi zoruma gidiyor!

Yılların esnafına hem yem saklamayı bilmemesi, hem de yalan söylemesi yakışmıyor!
    Ruhan DÖNMEZ
    1964
    İzmir
    A(+)

Kıdemli Üye Salih Reis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa kardeşim seninle aynı fikirdeyim.
    geçtiğimiz hafta bizlerde mamun bulamadık son olarak Baki'ye uğradık 15 TL olan paltağa 20 TL. dedi aldım ama böyle fırsatçılıkla sen kaybedersin diye kendisine söyledim. miktar olarakda bence bir patlak bile yoktu ama işi uzatmamak için sinirli bir şekilde mekanı tertettim.

Benim yemcim Yusuf, akşamdan telefon ettiğimde hiç beni mahçup etmedi. 2382013
    BU DÜNYAYI ÇOCUKLARIMIZA TESLİM ETMEK İÇİN ATALARIMIZDAN EMANET ALDIĞIMIZI UNUTMAMALIYIZ!

Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba
    pazar günü nasipse çeşme ıldırda balığa çıkıcaz.elinde mamun veya teke bulunduran yemci biliyormusunuz? birde gece 4-5 gibi açık oluyolarmı?güzelbahçe balık halinde bir ay önce teke bulmuştuk.mamun yok demişti.

Alıntı turbo35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhaba
    pazar günü nasipse çeşme ıldırda balığa çıkıcaz.elinde mamun veya teke bulunduran yemci biliyormusunuz? birde gece 4-5 gibi açık oluyolarmı?güzelbahçe balık halinde bir ay önce teke bulmuştuk.mamun yok demişti.
    http://www.baliktayiz.com/forum/showthread.php?t=433 bu linke tıklayıp oradaki telefon numaralarından adı geçen yemcileri arayın. Pazar günü için konuşun. Sitede herhangi bir başlık açmadan önce arama özelliğini kullanmayı ihmal etmeyin.
    29.02.1972
    İZMİR

Yeni Üye

tamam usta anladım.